Privatumo politika

Kas mes esame

Tinklalapis priklauso įmonių grupei AZELT.

Bendrosios nuostatos

Mums rūpi Jūsų privatumas ir Jūsų asmens duomenų saugumas, todėl parengėme šią privatumo politiką (toliau – Privatumo politika ), kurioje paaiškiname, kaip tvarkome ir saugome Jūsų asmens duomenis, kokias teises užtikriname, suteikiame kitiems informaciją apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą.

Šioje privatumo politikoje vartojamas terminas „asmens duomenys“ (toliau – „Asmens duomenys“) reiškia bet kokią informaciją ar informacijos rinkinį, pagal kurį galime jus tiesiogiai ar netiesiogiai identifikuoti, pavyzdžiui, pagal jūsų vardą, el. pašto adresą, telefono numerį. , ir kt.

Tvarkydami Asmens duomenis, laikomės Bendrojo duomenų apsaugos reglamento Nr. 2016/679 (ES) (toliau – BDAR ) bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimus, taip pat kontroliuojančių institucijų nurodymus.

Privatumo politika taikoma, kai naudojatės mūsų svetaine (toliau – svetainė ), naudojatės svetainėje esančia klientų aptarnavimo sistema, svetainės priegloba ir kitomis siūlomomis paslaugomis (toliau – Paslaugos ), domitės mūsų pasiūlymais, susisiekiate su mumis telefonu, kiti el. komunikacijos kanalais arba susisiekite su mumis kitais klausimais.

Svetainėje gali būti nuorodų į išorines svetaines, pavyzdžiui, verslo partnerių svetaines, svetaines, kuriose reklamuojamos mūsų paslaugos. Stebėdami tokias nuorodas į bet kurią iš šių svetainių, atkreipkite dėmesį, kad šios svetainės ir per jas pasiekiamos paslaugos turi savo atskirą privatumo politiką ir kad mes neprisiimame atsakomybės ar įsipareigojimų už šias politikos nuostatas arba už Asmens duomenų rinkimą šiose svetainėse. Prieš pateikiant Asmens duomenis šiose svetainėse arba naudojant susijusias paslaugas, svarbu peržiūrėti jų privatumo politiką.

Jei naudojatės Paslaugomis, lankotės Svetainėje, kreipiatės į mus, užsiprenumeruojate mūsų naujienas, užpildote kandidato į laisvas darbo vietas formą arba kreipiatės į mus kitais klausimais, manome, kad perskaitėte ir sutinkate su Privatumo politikos sąlygomis ir su jomis sutinkate. jame nurodytų Asmens duomenų naudojimo tikslais, būdais ir tvarka. Jei nesutinkate su Privatumo politika, negalite naudotis Paslaugomis, Svetaine arba susisiekti su mumis dėl Paslaugų, pasiūlymų ar kitų klausimų.

Ši privatumo politika gali keistis, todėl prašome karts nuo karto apsilankyti Svetainėje ir perskaityti naujausią paskelbtą Privatumo politikos versiją.

Kalbos »